• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Producenci
 

Papugi to piękne i towarzyskie ptaki, których sam już widok wprawia w zachwyt i podziw. Te wyjątkowe ptaki egzotyczne są nie tylko niezwykle urodziwe, ale także wymagające pod względem opieki. Papugi to ptaki delikatne i wrażliwe, skłonne do alergii i nietolerancji pokarmowych, więc koniecznie trzeba dostarczać im wysokiej jakości, starannie opracowany pokarm i dbać o właściwą pielęgnację skóry i piór oraz utrzymywać klatkę w nienagannej czystości.

Czytaj więcej

Właściwa pielęgnacja papug gwarancją ich zdrowia i doskonałego samopoczucia

Umiejętna pielęgnacja papug zapewni im zdrowie, dobre samopoczucie i długie życie. Zrównoważona dieta bogata w świeże owoce, warzywa, wysokiej jakości ziarna, orzechy i pellety dla papug jest szalenie ważna, podobnie jak świeża, czysta woda, do której ma dostęp papuga. Jednak do zdrowia i utrzymania należytej kondycji ptaka potrzebne jest także regularne czyszczenie ptasich piór, pazurków i dzioba. Żerdzie do pielęgnacji dzioba i pazurków papug, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym wykonane z trwałego piaskowca, utrzymają dziób i pazurki ptaka w odpowiedniej długości, co jest kluczowe dla jego zdrowia i samopoczucia. Naturalne materiały i bezpieczne mocowanie żerdzi zapewnią wygodne i komfortowe ich użytkowanie przez papugę, a Wam jako ich opiekunom poczucie, że właściwie zadbaliście swoich pierzastych przyjaciół.

Pielęgnacja każdego gatunku papugi, w tym falistej, nimfy, ary wcale nie musi być trudna, czy stresująca. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie produkty, dzięki którym ptak będzie cieszył się wspaniałym zdrowym wyglądem i równie dobrym samopoczuciem. Nasze środki na skubanie piór, pierzenie i  kondycjonowanie czy służące do mycia papug, ułatwią Wam codzienną ich pielęgnację, czyniąc z niej prostym i przyjemnym zabiegiem.

Witaminy i probiotyki, czyli pielęgnacja papugi od wewnątrz

Pielęgnacja tych ptaków i dbanie o ich harmonijny rozwój jest prawdziwą przyjemnością, gdy użyje się właściwych produktów i środków. Witaminy dla papug na pierzenie, które Wam polecamy, dzięki obecności w składzie doskonale dobranych nasion oleistych korzystnie wpłyną na połysk i dobry stan piórek. Nasz preparat witaminowy idealnie dostosowany jest zarówno do potrzeb małych ptaszków takich jak papużka falista, jak i amazonek, ar, czy kakadu. Dodatkowo nasz preparat jest wyjątkowy smaczny i zdrowy. Niezależnie od gatunku papug w okresie pierzenia polecamy także smakersy, wspierające organizm w okresie pierzenia i świetnie uzupełniające ich codzienną dietę.

Aby Wasze papużki mogły cieszyć się zdrowiem i należytą kondycją fizyczną, dobrze by było podawać im probiotyki, wspierające odporność jelit i zdrowie ptaków. Zadbanie o florę jelitową gwarantuje świetne samopoczucie, aktywność i chęć do zabawy każdej papużce.

Pielęgnacja papugi i jej klatki kluczem do długiego i szczęśliwego życia tego egzotycznego ptaka

Posiadanie papug, pielęgnacja ich, karmienie i dbanie o stymulujące ich rozwój zabawy to obowiązkowe czynności każdego troskliwego i kochającego opiekuna tychże ptaków. Niektórzy skupiają się wyłącznie na zabiegach pielęgnacyjnych samej papugi, zapominając zupełnie o jej klatce, w której mogą gromadzić się niebezpieczne dla jej zdrowia i życia bakterie. Preparat do dezynfekcji, który dostępny jest w ofercie naszego sklepu internetowego, skutecznie walczy z bakteriami, grzybami, zarodnikami i wirusami, pozostając w pełni bezpiecznym dla zdrowia papug.

Środki do dezynfekcji klatek, pomieszczeń czy narzędzi, o delikatnym zapachu sosny, bezpiecznie i skutecznie czyszczą klatki kenelowe, miski i poidełka, szybko niszcząc bakterie i wirusy. Jeśli chcecie, by klatki lub pomieszczenia, w których przebywają Wasze papugi były dla nich bezpiecznym i higienicznym miejscem, bez wahania sięgnijcie po nasze środki czyszczące.

Skuteczne, ale jednocześnie bezpieczne preparaty dla papug z naszego sklepu internetowego na pewno Was nie rozczarują i należycie zadbają o otoczenie Waszych pierzastych przyjaciół. Czyste klatki, miseczki i poidła zapewnia zdrowie i świetne samopoczucie papug, więc nie odwlekajcie zakupu takich środków na później, bo Wasze papugi zasługują na odpowiednie warunki do życia i zabawy.

F10 Pianka do dezynfekcji rąk 50ml

F10 Pianka do dezynfekcji rąk 50ml

Producent: F10
Cena: 31,99 zł
zobacz więcej
NEKTON Desi Natural - środek do dezynfekcji 2,5L

NEKTON Desi Natural - środek do dezynfekcji 2,5L

Producent: Nekton
Cena: 167,44 zł 186,05 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium