• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje

Papugi żako uchodzą za jedne z najbardziej inteligentnych papug, które potrafią naśladować ludzkie słowa, rozumieć komendy i uczestniczyć w interakcjach z opiekunami. Dzięki temu, że tak szybko uczą się nowych sztuczek, papugi żako stają się  fascynującymi ptakami do szkolenia. Towarzyskie, lubiące spędzać czas z ludźmi tworzą silne więzi z opiekunami, stając się oddanymi  im  towarzyszami.

Papugi Żako na sprzedaż z uznanych i sprawdzonych hodowli

Żako to inteligentne, wymagające odpowiedzialności i czasu papugi. Aby cieszyły swoich opiekunów zdrowiem fizycznym i psychicznym, powinny być wzięte z odpowiedniej hodowli. Papugi żako na sprzedaż, które oferuje polecana przez nas hodowla, zawsze zachwycają doskonałym zdrowiem i formą, są właściwie socjalizowane i nie stwarzają problemów behawioralnych. Jeśli interesują Was żako lub papugi ary na sprzedaż ze sprawdzonej hodowli, lepiej trafić nie mogliście.

Jako profesjonalny sklep z asortymentem dla papug, posiadamy nie tylko karmę marki własnej Premium Parrot Food, ale także cenne informacje dotyczące wyboru renomowanej hodowli czy porad na temat charakteru, czy upodobań różnych gatunków papug. Nie tylko żako, ale i papugi amazonki na sprzedaż  czy barwinki pochodzące z pewnych i zaufanych hodowli będą zwracały uwagę znakomitą formą  i nienagannym zdrowiem, więc nie szukajcie po omacku miejsc zakupu papug żako, tylko skorzystajcie z naszej fachowej pomocy.

 

Czytaj więcej

Papuga Żako na sprzedaż — cenione i doświadczone hodowle gwarancją zdrowia fizycznego i psychicznego ptaka

Papuga żako na sprzedaż z cieszącej się doskonałą reputacją hodowli, będzie oddanym przyjacielem człowieka. Nie każda hodowla należycie spełnia jednak swoje funkcje. Wiele z nich zapomina o humanitarnym traktowaniu papug, tłocząc je w ciasnych klatkach i zapominając o interakcjach z człowiekiem. Aby uniknąć takich zachowań, warto wybierać wyłącznie sprawdzone hodowle, z których pochodzą zdrowe i przygotowane do życia z człowiekiem ptaki. Rozmowne żako czy papugi barwinki na sprzedaż z takich hodowli będą pięknie i zdrowo się prezentowały, zachwycając formą i należytym stopniem socjalizacji.

Zarówno żako, jak i papugi kakadu na sprzedaż czy inne gatunki egzotycznych ptaków z uznanych hodowli, będą wyróżniały się świetną  kondycją psychiczną i fizyczną. Choć żako cieszą się szczególną sympatią i zainteresowaniem to urocze i przyjazne papugi piony na sprzedaż także zyskują coraz większą sławę i uznanie.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie wiele porad dotyczących opieki nad żako i innymi gatunkami papug, a także wyboru właściwej, bezpiecznej i zaufanej hodowli. Możecie kupić książkę „Poradnik Początkującego Papuziarza”, która wytłumaczy Wam, w jaki sposób dbać o papugi. Powinna to być obowiązkowa lektura dla każdego odpowiedzialnego właściciela papugi. Zachęcamy również do śledzenia naszego kanału na YouTube „ParrotPlanet_pl”, na którym znajdziecie ciekawe i pouczające filmy o życiu z pierzastymi towarzyszami. Blog Ady Włoch to również interesujące źródło wiedzy, gdyż są tam poruszane aktualne i przydatne informacje o opiece nad papugami. A jeśli macie problem z zachowaniem swojej papugi, możecie skorzystać z naszej oferty konsultacji behawioralnych. Więcej informacji o naszej ofercie znajdziecie na naszej stronie internetowej.

 

FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium