• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje

Czujnik jakości powietrza – dlaczego warto monitorować powietrze w pomieszczeniu, w którym żyją papugi?

Tego, jak ważna jest jakość powietrza, którym oddychamy, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Powietrze ma również niebagatelny wpływ na zdrowie i samopoczucie Twoich papug. Dlatego warto na bieżąco monitorować jego stan, wilgotność i temperaturę w pomieszczeniu, w którym przebywają papugi. Pomoże w tym czujnik jakości powietrza. Urządzenie pozwoli śledzić parametry w czasie rzeczywistym, dzięki czemu będziesz mógł szybko zareagować, bez narażania papug na pogorszenie samopoczucia czy niektóre choroby. Zwłaszcza jeśli w Twojej klatce zamontowana jest budka lęgowa dla papug, w której na świat przyjdą pisklęta, powinien zainteresować Cię dobrej jakości czujnik czystości powietrza – maluchy są bardziej wrażliwe na nieodpowiedni poziom wilgoci czy zbyt niskie temperatury niż dorosłe osobniki.

 

Czytaj więcej

Czujniki czystości powietrza – nowoczesne urządzenia w ofercie Parrot Planet

Czujniki czystości powietrza dostępne w Parrot Planet to nowoczesne urządzenia, które pozwolą Ci na bieżąco kontrolować jakość powietrza w pomieszczeniu, w którym przebywają Twoje papugi. Jeśli chcesz reagować na bieżąco z dowolnego miejsca na świecie, wybierz czujnik zanieczyszczeń powietrza zintegrowany z aplikacją na smartfonie. 

Czujniki powietrza to nie jedyne innowacyjne urządzenia w ofercie Parrot Planet. Jeśli lubisz nowinki techniczne, być może zainteresuje Cię kamera do obserwacji ptaków, która pozwoli Ci podglądać swoje ukochane zwierzęta, nawet gdy nie ma Cię w domu. 

Dbaj o swoją papugę z Parrot Planet

Pomoże Ci w tym nie tylko wysokiej jakości stacja jakości powietrza, ale przede wszystkim wiedza, dzięki której będziesz mógł sprawować świadomą opiekę nad swoimi pierzastymi podopiecznymi. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną:

  • książka „Poradnik Początkującego Papuziarza” autorstwa zoopsycholożki Ady Włoch. Znajdziesz tu sprawdzone i kompletne informacje na temat pielęgnacji i hodowli papug – to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto zamierza opiekować się papugą;
  • kanał na YouTube Parrot Planet_pl pełen ciekawych informacji podanych w przystępny sposób; zobaczysz tu, jak wygląda opieka nad papugą od kuchni i posłuchasz wywiadów z ekspertami i innymi hodowcami papug;
  • blog, gdzie znajdziesz mnóstwo porad na temat hodowli, pielęgnacji i wychowania papug. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
  • konsultacje behawioralne prowadzone przez specjalistkę zoopsycholożkę Adę Włoch – propozycja dla każdego, kto jest zaniepokojony zachowaniem swojej papugi.

 

 

FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium