• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje

Papugi to inteligentne i towarzyskie ptaki, które mogą dostarczać swoim opiekunom wielu radości i pozytywnych wrażeń. Oglądanie ich pięknych, barwnych piór, zachowań i umiejętności zawsze wprawia w doskonały humor. Wybór odpowiedniego gatunku tych wspaniałych egzotycznych ptaków powinien być bardzo dobrze przemyślany, bowiem papugi wymagają opieki i zaangażowania ze strony człowieka i zawsze trzeba dostosować ich wybór do stylu i warunków życia.

Papugi na sprzedaż- dlaczego warto wybierać ptaki ze znanych i sprawdzonych hodowli?

Duże gatunki papug, jak ara, kakadu czy żako cieszą się wielką popularnością, bo trudno odmówić im uroku i pięknego wyglądu. Te papugi nie tylko zachwycają przepięknym ubarwieniem, ale także umiejętnością naśladowania ludzkiej mowy i dźwięków. Jeśli interesują Was papugi na sprzedaż, które będą wolne od problemów zdrowotnych i wychowawczych, nie powinniście wybierać ich z przypadkowych i niesprawdzonych hodowli.

Ara na sprzedaż może sprawiać trudności socjalizacyjne oraz zdrowotne, dlatego jej zakupu dokonajcie po bezpośrednim kontakcie z hodowcą. Jako największy sklep internetowy w Polsce dedykowany papugom, oferujemy Wam nie tylko wysokiej jakości karmę, akcesoria i zabawki dla pierzastych przyjaciół. Na naszej stronie, możecie dowiedzieć się, z jakiej hodowli zakupić papugę, by ta cieszyła się zdrowiem, świetną formą i odpowiednią socjalizacją. Papuga z renomowanej hodowli, którą możemy Wam polecić, nie będzie nosicielem żadnych groźnych chorób, wiec jeśli interesuje Was amazonka na sprzedaż, kakadu czy żako, chętnie służymy Wam pomocą i wsparciem. Papugi na sprzedaż, ceny tych pięknych egzotycznych ptaków często nie są współmierne do stanu ich zdrowia, wyglądu i stopnia socjalizacji, dlatego warto wybierać okazy wyłącznie ze sprawdzonych hodowli. 

Dlaczego duże papugi na sprzedaż są tak chętnie przez ludzi wybierane?

Duża papuga na sprzedaż z powodzeniem zastąpi psa lub kota, bo potrafi nawiązać bliskie relacje z opiekunami i wchodzić z nimi w interakcje. Aby jednak te wspaniale egzotyczne ptaki dostarczały Wam wyłącznie pozytywnych wrażeń, koniecznie trzeba je wybrać z odpowiedniej hodowli. W naszym sklepie internetowym polecanym wszystkim odmianom papug, możecie znaleźć zarówno smaczny i starannie wyselekcjonowany pokarm marki własnej Premium Parrot Food, jak i zdobyć cenne informacje o znanych i renomowanych hodowlach papug.

 

Czytaj więcej

Kakadu na sprzedaż oferowana przez doświadczonych hodowców będzie posiadała wszelkie niezbędne badania i będzie gotowa na nowy dom. Przed zakupem papugi, polecamy skontaktować się z hodowcą, by dowiedzieć się jak najwięcej, jak wygląda życie z dużą papugą i jaka odpowiedzialność na Was spocznie po zakupie takiego ptaka. Duże gatunki papug znane są z wysokiego poziomu inteligencji, rozwiązywania prostych zadań i zdolności powtarzania dźwięków oraz zachowań ludzkich. Jeśli szukacie takiego ptaka żako na sprzedaż z renomowanych hodowli, jakie Wam proponujemy, na pewno Was uszczęśliwi.

Gadająca papuga na sprzedaż – idealny towarzysz na długie lata

Nie tylko duże papugi na sprzedaż cieszą się wielkim zainteresowaniem i powodzeniem. Także mniejsze osobniki, jak barwinki czy piony wybierane są na ludzkich towarzyszy. Te urocze i wdzięczne ptaki potrafią naśladować ludzką mowę, uczą się komend i nowych sztuczek oraz zachwycają różnorodnością kolorów i wzorów upierzenia. Gadająca papuga na sprzedaż to idealne towarzystwo dla osób samotnych, pragnących nawiązać silne więzi ze swoimi zwierzętami. Barwinka na sprzedaż, którą możecie nabyć w jednej z renomowanej hodowli, jaką Wam proponujemy, będzie należycie socjalizowana, zdrowa i gotowa na przybycie do Waszego domu. Najlepsza hodowla, prowadzona przez doświadczonego i pełnego miłości do papug opiekuna, który zapewnia ptakom idealne warunki do rozwoju to idealne miejsce zakupu wymarzonego ptaka.

Jeśli szukacie papugi, która będzie kochającym i oddanym pierzastym przyjacielem przez długie lata, lepiej trafić nie mogliście. Jesteśmy największym sklepem internetowym w Polsce dedykowanym papugom i w naszej ofercie znajdziecie różnorodne zabawki, akcesoria i karmę dla papug, a także pomoc i wsparcie w wyborze odpowiedniego ptaka. Piona na sprzedaż, ara, kakadu czy żako, na pewno Was uszczęśliwią, bowiem z hodowli doświadczonych i znających się na swoim fachu osób, wybiera się wyłącznie zdrowe i właściwie zsocjalizowane papugi.

Dlaczego Parrot Planet?

Jeśli kochacie papugi i chcecie się dowiedzieć więcej o ich opiece, zachowaniu i potrzebach, zapraszamy do naszego sklepu. Oferujemy nie tylko wysokiej jakości karmy, zabawki i akcesoria dla pierzastych przyjaciół, ale także wiele dodatkowych informacji, takich jak:

  • książka: „Poradnik Początkującego Papuziarza”, w której znajdziesz przegląd rzetelnej, sprawdzonej wiedzy napisanej przez specjalistę zoopsychologa Adę Włoch. Z jednego miejsca dowiecie się, jak wybrać odpowiedni gatunek papugi, jak ją karmić, pielęgnować i wychowywać, jak rozwiązywać problemy behawioralne i jak zapewnić jej zdrowie i szczęście.
  • kanał na YouTube: „ParrotPlanet_pl”, na którym dokładnie tłumaczymy, jak wymagającym towarzyszem jest papuga oraz pokazujemy życie od kuchni z tymi ptakami. Zobaczycie, jak wygląda codzienna opieka, jak się z nimi bawić i uczyć, jak stworzyć im bezpieczne i komfortowe środowisko i jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami.
  • blog, na którym znajdziecie wiele ciekawych i przydatnych wskazówek dotyczących hodowli i opieki nad papugami. Przeczytacie o różnych aspektach życia z papugami, takich jak żywienie, zdrowie, zachowanie, socjalizacja, zabawa i wiele innych. Więcej informacji znajdziecie tutaj.
  • konsultacje behawioralne - jeśli macie problem z zachowaniem swojej papugi, możecie skorzystać z naszej oferty konsultacji behawioralnych. Nasz specjalista zoopsycholog Ada Włoch pomoże Wam zrozumieć, co powoduje problem, i zaproponuje skuteczne rozwiązania. 

 

FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium