• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Producenci
Promocje
 

Decydując się na papugę w domu, trzeba pamiętać nie tylko o dostarczaniu ptakowi wysokiej jakości karmy, ale też odpowiednich rozrywkach. Papugi należą do towarzyskich i aktywnych ptaków, które pozostawione same w sobie mogą wykazywać zachowania destrukcyjne, skłonność do depresji i apatii. Zakup zabawek przeznaczonych dla papug wydaje się być konieczny dla prawidłowego rozwoju psychicznego i fizycznego tych pięknych egzotycznych ptaków.

Czytaj więcej

Drabinki dla papug obowiązkowym elementem wyposażenia klatki każdej papugi

Drabinka dla papug jest zabawka, która dostarcza ptakom rozrywki i wiele radości. Pomagają przezwyciężać nudę i zapobiegać zachowaniom destrukcyjnym, które mogą pojawiać się, gdy brakuje ptakom bodźców. Drabinki dla papug z naszego sklepu internetowego należą do tego rodzaju zabawek, które przez długi czas będą fantastycznie spełniały swoją funkcję. Wysoka jakość i staranne wykonanie zachwyci najbardziej wymagające osoby, a brak substancji toksycznych, szkodliwych farb i elementów zagrażających zdrowiu papug sprawi, że ptaki bez obaw mogą cieszyć się swobodną i bezpieczną zabawą.

Zabawki dla papug falistych, w tym stymulujące rozwój fizyczny i umysłowy drabinki dla papug, które znajdziecie w ofercie naszego sklepu, powinny być obecne w klatce każdego ptaka egzotycznego. Dzięki nim, papugi nie nudzą się i łatwiej znoszą nieobecność właścicieli oraz uczą się spędzać czas samodzielnie.

Różne rodzaje i rozmiary drabinek dla papug

Drabinka dla papugi to zabawka bardzo pomocna w realizowaniu naturalnych instynktów tych ptaków. Papugi uwielbiają się wspinać, a drabinki takie czynności im umożliwiają. Jeśli chcecie, by Wasze papugi harmonijnie się rozwijały i czerpały radość z zabawy, bez wahania sięgnijcie po nasze drabinki dla papug, a zapewniamy, że Wasi pierzaści przyjaciele nie będą się nudzić. Jesteśmy profesjonalnym sklepem internetowym dedykowanym papugom, w którym znajdują się nie tylko drabinki, ale i maty zręcznościowe dla papug, huśtawki i place zabaw.

Blisko 90% asortymentu posiadamy w wyłącznej dystrybucji na terenie naszego kraju. To sprawia, że dysponujemy najlepszej jakości produktami w najlepszych cenach. Zakupy w naszym sklepie to pewność i gwarancja doskonałego towaru i bardzo atrakcyjnych cen. Każda drabinka dla papug, którą możecie nabyć w naszym sklepie internetowym, zwraca uwagę starannym i precyzyjnym wykonaniem oraz bezpiecznymi i przyjaznymi dla papug materiałami.

To, co wyróżnia nasze drabinki to nie tylko ich wysoka jakość i atrakcyjny design, ale różny ich rozmiar i rodzaj, dzięki czemu bez trudu dopasujecie odpowiednią wielkość do Waszej klatki i papugi. Posiadamy mniejsze i większe drabinki dla papug, które dają możliwość ćwiczenia, eksploracji i stymulacji umysłowej, z ich pomocą Wasze ptaki milo i przyjemnie będą spędzały czas wolny, nie narażając się na nudę i zachowania destrukcyjne. W zależności od wielkości papugi, w naszej ofercie znajdują się bezpieczne i trwale drabinki, zabawki dla papugi nimfy, czy też dla większych papug jak amazonki, żako, ary i kakadu to wysokiej klasy akcesoria niezbędne do codziennego funkcjonowania tych ptaków egzotycznych.

  • promocja
  • promocja
  • promocja
FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium