• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje

Urządzenie do nauki mówienia dla papug – jakie wybrać?

Papugi słyną ze swej inteligencji, a ponadto mają niezwykłą w świecie zwierząt zdolność do naśladowania dźwięków, łączenia słów konkretnymi sytuacjami, a specyficzna budowa krtani pozwala im „wypowiadać” słowa. Papugi nie gadają jednak z automatu, jeśli więc chcesz porozmawiać ze swoim przyjacielem, przygotuj się na treningi i uzbrój w cierpliwość. Naukę mówienia mogą przyspieszyć specjalne urządzenia. Znajdziesz je w Parrot Planet.

 

Czytaj więcej

Naukę mówienia warto rozpocząć od naśladowania prostych dźwięków. Proces ten wspomoże interaktywna kula, którą papuga może sama aktywować. Zabawka stymuluje umysł zwierzęcia oraz wspiera rozwój słuchu. Sklep dla papug Parrot Planet oferuje również klikery, które wspomagają naukę poprzez nagradzanie zwierzęcia. Z kolei urządzenie do nauki mówienia dla papug z funkcją nagrywania Twojego głosu pozwoli trenować zwierzę nawet pod Twoją nieobecność.

Urządzenia do nauki mówienia dla papug w Parrot Planet

Nauka mówienia to nie lada wyzwanie, zarówno dla papugi, jak i jej właściciela. Urządzenia do nauki mówienia dla papug wspomogą ten proces. Warto rozpocząć go jak najwcześniej: papuga w wieku 3-4 miesięcy przyswaja nowe umiejętności znacznie łatwiej niż kilkuletni osobnik. W Parrot Planet znajdziesz rozmaite akcesoria do hodowli papug w tym urządzenia do nauki mówienia dla papug, dzięki którym możesz spodziewać się szybszych efektów. Pamiętaj jednak, że papuga dużo chętniej będzie powtarzać dźwięki i słowa, jeśli nawiąże bliską relację ze swoim opiekunem. To Ty będziesz dla niej najlepszym nauczycielem, dlatego często otwieraj drzwi klatki i ćwicz powtarzanie słówek z ptakiem na ręce lub na ramieniu.

Parrot Planet – sklep z akcesoriami dla papug i… ogromem wiedzy

Misją sklepu Parrot Planet jest nie tylko dostarczenie wysokiej jakości klatek i akcesoriów do hodowli papug, takich jak urządzenia do nauki mówienia dla papug, ale również edukowanie hodowców. Proponujemy różne źródła rzetelnych informacji od specjalistów, dzięki czemu każdy papuziarz znajdzie coś dla siebie:

  • książka „Poradnik Początkującego Papuziarza” napisana przez specjalistkę zoopsycholożkę Adę Włoch. Zawiera mnóstwo rzetelnych informacje na temat pielęgnacji i hodowli papug podanych przystępnym językiem.
  • kanał na YouTube Parrot Planet_pl dla wszystkich tych, którzy lubią uczyć się z filmików.
  • blog, na którym znajdziesz mnóstwo porad na temat hodowli papug. Po więcej informacji zerknij tutaj.
  • konsultacje behawioralne, podczas których zoopsycholożka Ada Włoch odpowie na Twoje pytania i udzieli Ci indywidualnej porady.

 

Urządzenia do nauki mówienia dla papug

FILTRUJ / SORTUJ
FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium