• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Producenci

Miseczki i karmniki dla papug to jedne z ważniejszych akcesoriów, jakie musimy zakupić dla naszej papugi. To właśnie w tym miejscu podawane będą różne pokarmy. Dlatego wybierając miski dla papug, należy kierować się bezpieczeństwem ich wykonania, wygodą żerowania i łatwym czyszczeniem.

Miseczki i karmniki dla papug

FILTRUJ / SORTUJ
Ceramiczna miseczka na wodę

Ceramiczna miseczka na wodę

Producent: Claus
Cena: 41,99 zł
szt.
zobacz więcej

Trwałe karmidła dla papug

Najbezpieczniejsze i najwygodniejsze do czyszczenia będą miski dla papug wykonane ze stali nierdzewnej. Są bardzo łatwe w montażu i nadają się niemal do każdej klatki, ponieważ można znaleźć je we wszystkich rozmiarach – od najmniejszych do największych. Miska dla papug ze stali nierdzewnej jest też wyjątkowo bezpieczna dla naszych podopiecznych – najłatwiej usunąć z niej brud czy powstający z bakterii biofilm.

Miski dla papug – różne rodzaje

Aby zapewnić różnorodność, możemy naszej papudze zaoferować wiele rodzajów karmników. Do wody i mokrego pokarmu (warzyw oraz owoców) najbezpieczniej będzie wybrać miseczki ze stali nierdzewnej. W ofercie można znaleźć miski zawieszane i przykręcane do klatki (mocowanie takie zabezpiecza miseczki przed zdjęciem przez ptaka i wyrzuceniem na dno klatki czy woliery). Natomiast do suchego ziarna i tego typu smakołyków, możemy wykorzystać miseczki, które papuga może przy okazji skubać – jak np. naturalna miseczka z kokosa czy z bambusa przykręcana do klatki. Tego typu miseczki sprawdzą się dodatkowo jako gryzaki.

Aby zastymulować papugę do żerowania, możemy wykorzystać specjalne karmidła dla papug, które będą utrudniać zdobycie pożywienia. W ofercie Parrot Planet dostępne są karmniki dla papug o różnych rodzajach trudności, takie jak metalowy kosz do napełniania warzywami, trzymadełka do prosa, pojemniczki na łakocie, czy karmniki logiczne. Ciekawym rozwiązaniem są też karmniki „mniej bałaganu” – specjalny, bezpieczny karmnik uniemożliwiający papudze brudzenie podczas jedzenia. Idealnie sprawdzi się w każdej klatce i zaoszczędzi godziny sprzątania. Po zjedzeniu ziarna, łuski po nim nie są, jak w przypadku tradycyjnych misek wyrzucane przez ptaka na ziemię a zostają w środku karmnika.

Wybierz karmnik dla papug z oferty Parrot Planet

Miseczki dla papug nie muszą być nudne! Wybierz dla swojej papugi bezpieczne miski ze stali nierdzewnej, ale pamiętaj, by zapewnić papudze możliwość żerowania. Świetnie sprawdzą się do tego wszelkie inteligentne karmidła dla papug. Postaw na funkcjonalność i bezpieczeństwo – wybierz najlepsze miski dla papug, które znajdziesz w szerokiej ofercie Parrot Planet! Koniecznie zapoznaj się też z ofertą naszych klatek dla papug.

FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium