• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Producenci

Papugi ary to jedne z najbardziej znanych i imponujących gatunków papug. Piękne upierzenie i intensywne kolory tych ptaków sprawiają, że prezentują się bardzo atrakcyjnie. Ary to zachwycające i godne podziwu papugi, które zakupione w renomowanej hodowli staną się doskonałymi towarzyszami człowieka.

Papuga ara na sprzedaż – o czym warto wiedzieć przed zakupem tego egzotycznego ptaka?

Ary to stworzenia społeczne, dostarczające swoim opiekunom wielu pozytywnych emocji i wrażeń. Jeśli interesuje Was papuga ara na sprzedaż, ale nie bardzo wiecie, z jakiej hodowli takiego ptaka wybrać, chętnie udzielimy Wam wsparcia i fachowej pomocy. Papugi ary na sprzedaż pochodzące ze sprawdzonych i godnych uznania hodowli, będą zdrowe i właściwie socjalizowane, dlatego tylko z takich miejsc powinno się wybierać te wyjątkowe ptaki.

Jako największy sklep internetowy w Polsce dedykowany papugom, posiadamy bogaty asortyment dla tych ptaków. Pomagamy w doborze odpowiedniego miejsca zakupu ar i dysponujemy niezbędnymi dla nich akcesoriami. Młode papugi ara na sprzedaż, które pochodzą z przypadkowych, nieumiejętnie prowadzonych hodowli mogą mieć problemy zdrowotne i wychowawcze, dlatego tak ważne jest, by kupować ptaki wyłącznie z cieszących się doskonałą opinią hodowli. Nie tylko miłośnicy ar znajdą u nas wsparcie i pomoc przed wyborem ptaka. Także papugi amazonki na sprzedaż, które polecamy, pochodzące ze sprawdzonych hodowli, będą wyróżniały się świetnym zdrowiem fizycznym i psychicznym.

 

Czytaj więcej

Młode papugi ara na sprzedaż tylko z renomowanej hodowli

Papugi na sprzedaż ara pochodzące z najlepszych hodowli, jakie Wam polecamy, będą wolne od groźnych chorób i wirusów, odpowiednio socjalizowane i nauczone podstawowej diety, jaką są warzywa czy owoce. Nie tylko ary, ale i papugi barwinki na sprzedaż czy papugi kakadu na sprzedaż nabyte w znanych i sprawdzonych hodowlach cieszą się świetną formą i zdrowiem. Młode papugi ara na sprzedaż zakupione w miejscach, które Wam proponujemy to zdrowe okazy badane pod kątem wirusów i płci. Umiejętnie ręcznie karmione, będą nawiązywały silne więzi z opiekunami, przyzwyczajone do obecności człowieka.

To, że udzielamy bardzo przydatnych informacji na temat sprawdzonych hodowli papug ar i innych gatunków egzotycznych ptaków zapewne pomoże Wam wybrać zdrowe i cieszące się doskonałą formą młode ptaki. W naszym sklepie możecie zakupić wszelkie niezbędne dla nich akcesoria, jak klatki, zabawki i karmę. Posiadamy własną markę Premium Parrot Food, kiełki, pokarm do ręcznego karmienia oraz preparaty witaminowe Nekton.

Oprócz tego oferujemy wiele źródeł wiedzy i pomocy, takich jak:

  • książka: „Poradnik Początkującego Papuziarza” - praktyczny przewodnik po opiece, zachowaniu i potrzebach papug, napisany przez zoopsychologa Adę Włoch.
  • kanał na YouTube: „ParrotPlanet_pl” - ciekawe i pouczające filmy o życiu z papugami, ich codziennej opiece, zabawie i nauce.
  • blog - przydatne i aktualne informacje o różnych aspektach hodowli i opieki nad papugami.
  • konsultacje behawioralne - profesjonalna pomoc w rozwiązywaniu problemów z zachowaniem papug, prowadzone przez Adę Włoch.

Papugi ara na sprzedaż ceny, warunki życia i żywienie tych pięknych ptaków

Zakup papugi zawsze powinien być bardzo dokładnie przemyślany, a zwłaszcza tak długo żyjącej ary. Takiemu ptakowi trzeba poświęcić wiele czasu i uwagi oraz zapewnić doskonale warunki do życia i rozwoju. Jeśli interesują Was papugi ary na sprzedaż, ceny tych ptaków uzależnione są od wieku i hodowli, z jakiej pochodzą. Okazy ze sklepów zoologicznych są zazwyczaj tańsze aniżeli te renomowanych i sprawdzonych hodowli. Korzystając z naszej pomocy, możecie wybrać piękną i zdrową papugę arę, która będzie wspaniałym towarzyszem przez wiele długich lat. Oferujemy Wam sprawdzoną i godną uwagi hodowlę, prowadzoną przez empatycznych i kochających papugi ludzi.

Chociaż ary z całą pewnością zwracają uwagę swoimi gabarytami i pięknym upierzeniem, to jednak niejedyne ptaki, które będą świetnymi towarzyszami człowieka. Polecamy urocze i inteligentne papugi piony na sprzedaż lub chętne do naśladowania dźwięków ludzkich papugi żako na sprzedaż. W naszym sklepie internetowym znajdziecie najwyższej jakości karmę dla pierzastych przyjaciół oraz różnorodne zabawki i akcesoria niezbędne w ich codziennym funkcjonowaniu

 

FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium