• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje

Kakadu to jedne z najbardziej popularnych gatunków papug domowych. Inteligentne, zdolne do naśladowania ludzkich słów i dźwięków, zyskują zainteresowanie nie tylko miłośników tego gatunku. Zręczne, chętnie wykonujące różne triki zjednują sobie ludzkich przyjaciół, z którymi potrafią tworzyć silne i trwale więzi.

Papuga Kakadu na sprzedaż ze sprawdzonej hodowli gwarancją zdrowia i świetnej formy ptaka

Papuga kakadu na sprzedaż, którą można znaleźć w przypadkowych hodowlach, zazwyczaj nie spełnia oczekiwań przyszłych jej opiekunów. W takich miejscach, ptaki nie mają zapewnionych odpowiednich warunków do rozwoju, klatki nie są wystarczająco duże, a jakość pokarmu pozostawia wiele do życzenia. Papugi nie są uczone obcowania z człowiekiem, przez co nie potrafią wchodzić w interakcji z opiekunem, unikając go i bojąc się jego dotyku. Kakadu, żako czy papugi ary na sprzedaż, nabyte w renomowanych hodowlach, jakie polecamy na naszej stronie, będą zdrowe, okazale i właściwie zsocjalizowane.

Jesteśmy największym sklepem internetowym w Polsce, w którym można dokonać zakupu najlepszej jakości pokarmu i zabawek dla papug. Posiadamy markę własną Premium Parrot Food, starannie wykonane zabawki i akcesoria dla egzotycznych ptaków, więc jeśli zajrzycie do naszego sklepu, bez trudu znajdziecie wsparcie w doborze odpowiedniej hodowli, jak i niezbędne dla ptaka akcesoria i pożywienie. Wszystkie papugi kakadu, jak i papugi amazonki na sprzedaż czy barwinki zakupione w sprawdzonych hodowlach będą wolne od chorób w momencie zakupu, wesołe i chętne do interakcji z człowiekiem. Jeśli interesują Was  kakadu, znane z tworzenia wyjątkowo silnej więzi emocjonalnej z opiekunami bądź papugi barwinki na sprzedaż, koniecznie zajrzyjcie do naszego sklepu, a my gwarantujemy fachową pomoc i wsparcie w wyborze hodowli.

 

Czytaj więcej

Dlaczego papugi kakadu na sprzedaż z renomowanych hodowli cieszą się tak dużym zainteresowaniem?

Papugi kakadu na sprzedaż cieszą się dużym zainteresowanie i trudno się temu dziwić, bo te ptaki są bardzo towarzyskie i lubią spędzać czas z ludźmi. Aby kakadu nie sprawiały większych trudności behawioralnych i zdrowotnych, powinny być wzięte ze sprawdzonych hodowli. Ta, którą Wam polecamy w naszym sklepie internetowym, z całą pewnością zasługuje na uznanie i zarówno kakadu, jak i papugi piony na sprzedaż czy żako pochodzące z takiego miejsca z pewnością będą okazami zdrowia.

Wybór hodowli jest kluczowy dla właściwej socjalizacji i zdrowia papugi, ale którą hodowlę wybrać tak oczywiste już nie jest. Wiele tego rodzaju miejsc tylko z pozoru wydaje się być godne zaufania, dlatego nie eksperymentujcie, bo zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie Waszej papugi jest przecież najważniejsze. Korzystając z naszej pomocy, możecie wybrać najlepszą hodowlę prowadzoną przez doświadczonego i kochającego papugi człowieka. Zarówno kakadu, jak i papugi żako na sprzedaż czy ary nabyte w takiej hodowli będą wesołe, towarzyskie i wolne od wad genetycznych i chorób.

Dlaczego warto skorzystać z usług Parrot Planet?

Nasz sklep jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy kochają papugi i chcą być ich odpowiedzialnymi właścicielami. Oferujemy nie tylko wysokiej jakości produkty i akcesoria, ale także wiele dodatkowych usług. W naszym sklepie znajdziecie również publikację „Poradnik Początkującego Papuziarza”, napisaną przez zoopsychologa Adę Włoch, która zawiera wiele praktycznych porad i ciekawostek o papugach. Możecie też oglądać nasz kanał na YouTube „ParrotPlanet_pl”, na którym pokazujemy, jak żyć z papugami, jak się z nimi bawić i uczyć, jak dbać o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Natomiast na blogu znajdziecie aktualne i przydatne informacje o różnych aspektach hodowli i opieki nad papugami. Jeśli macie problem z zachowaniem swojej papugi, możecie skorzystać z naszej oferty konsultacji behawioralnych, prowadzonych przez Adę Włoch, która pomoże Wam zrozumieć i rozwiązać problem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie więcej szczegółów o naszej ofercie.

 

FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium