• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Opcje przeglądania
Dostępność
Producenci
Promocje

Lampa LED dla ptaków – dlaczego nie może jej zabraknąć w klatce?

Papugi potrzebują odpowiedniej ilości naturalnego światła, by zachować zdrowie i dobre samopoczucie. W środowisku naturalnym mają pod dostatkiem promieni słonecznych, jednak w warunkach hodowlanych niezbędne jest dodatkowe oświetlenie dla ptaków egzotycznych. Lampa LED dla ptaków ma za zadanie zapewnić odpowiedni poziom promieniowania UVB, niezbędnego do syntezy witaminy D3 oraz promieniowania UVA, które poprawia samopoczucie Twojego skrzydlatego przyjaciela, a tym samym ogranicza ewentualne problemy z zachowaniem.

Lampa dla papug nie tylko dostarczy niezbędnego promieniowania UVA i UVB, ale również dogrzeje klatkę. Pamiętaj, że w naturalnym środowisku egzotycznych ptaków jest cieplej niż w naszym klimacie, dlatego przyda się lampa grzewcza dla papugi. 

 

Czytaj więcej

Lampa dla papug – jak wybrać idealną?

Przede wszystkim warto sięgnąć po lampy dedykowane hodowcom papug – będziesz mieć wówczas pewność, że Twoje zwierzę otrzyma odpowiednio dobraną ilość promieni UVA i UVB. Ponadto lampa dla papug powinna emitować światło o wysokiej częstotliwości, bez migotania, które mogłoby wyprowadzać ptaka z równowagi. Wysokiej jakości lampy dla papug znajdziesz w ofercie Parrot Planet. Wiele z nich to lampy uniwersalne, odpowiednie dla każdego gatunku papugi.

Lampa papugi powinna być zamontowana w taki sposób, by papuga nie dosięgała jej pazurami ani dziobem. Najbezpieczniej umieścić ją na suficie lub na ścianie. 

Parrot Planet – oferta edukacyjna

W Parrot Planet doskonale rozumiemy, że decydując się na hodowlę egzotycznych ptaków potrzeba nie tylko odpowiedniego sprzętu, lamp grzewczych dla papugi i innych akcesoriów, ale przede wszystkim fachowej wiedzy, która umożliwi świadomą pielęgnację. Dlatego proponujemy:

  • książkę „Poradnik Początkującego Papuziarza” napisaną przez specjalistkę w dziedzinie zoopsychologii Adę Włoch. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, jak prawidłowo pielęgnować, wychowywać papugi czy rozwiązywać problemy behawioralne;
  • kanał na YouTube Parrot Planet_pl – idealna propozycja dla tych, którzy lubią czerpać wiedzę z poradników w formie video. Zobaczysz, jak wygląda opieka nad papugami od kuchni i posłuchasz wielu ciekawych rozmów ze specjalistami;
  • blog, w którym źródło wielu cennych informacji na temat karmienia, pielęgnacji czy wychowywania papug. Po więcej informacji zajrzyj tutaj;
  • konsultacje behawioralne z zoopsycholożką Adą Włoch, podczas których możesz zadać dowolne pytanie dotyczące zachowania Twojej papugi i uzyskać rozwiązanie waszych problemów. 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium