• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Producenci

Klatki dla papug nimf

FILTRUJ / SORTUJ

Wybór klatki to prawdopodobnie najważniejsza i zarazem najtrudniejsza decyzja, jaką będziemy musieli podjąć, kiedy już zdecydujemy się na konkretny gatunek papugi – w tym wypadku nimfę. Na szczęście w Parrot Planet, opierając się na wieloletnim doświadczeniu, zawsze chętnie służymy pomocą, udowadniając, że nie jest to trudne zadanie. Wystarczy tylko poznać kilka rządzących tym reguł.

Klatka dla papugi nimfy – co warto wiedzieć?

Po pierwsze, szukając klatki dla papug nimf, musimy pamiętać, że to nie wielkość klatki definiuje, dla jakiego rodzaju papugi jest ona przeznaczona. Stąd też mając na uwadze komfort psychiczny ptaka, proponujemy wybranie największej klatki dedykowanej nimfom, na jaką pozwalają możliwości przestrzenne i finansowe.

Po drugie, najważniejszym aspektem, na który musimy zwrócić uwagę przy właściwym wyborze klatki dla papugi nimfy, jest rozstaw prętów w klatce oraz ich grubość. Węższy rozstaw i mniejsza grubość da lepszy chwyt pazurom mniejszym papugom, właśnie takim jak nimfy.

Solidna klatka dla nimf od Parrot Planet

Klatka dla papugi nimfy to duży, absorbujący uwagę domowników przedmiot, a solidna woliera to z założenia produkt, który przetrwa z nami lata. Warto dokładnie zapoznać się z pełną ofertą klatek Parrot Planet, aby dokonać świadomego wyboru, który będzie cieszył nie tylko naszego fruwającego podopiecznego, ale także nas samych.

FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium