• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Opcje przeglądania
Producenci
Promocje

Koty w naszych sercach zajmują sporo miejsca. Są znacznie więcej niż tylko zwierzęciem domowym. Są ukochanymi członkami naszych rodzin i zasługują na wygodne i komfortowe otoczenie. Idealny drapak dla kota to miejsce odpoczynku, relaksu i ostrzenia pazurków. Jego rozmiar musi być odpowiednio dobrany do naszego kota. Duże rasy kotów potrzebują wyjątkowych, stabilnych i mocnych drapaków. Duży drapak dla kota, to wyzwanie! Jednak trzymając się kilku zasad, na pewno wybierzemy ten najlepszy dla naszego kota.

Duże drapaki dla kotów – drapaki XXL

FILTRUJ / SORTUJ

Drapak dla dużego kota – w trosce o naturalne instynkty

Każdy kot jest wyjątkowy i każdy wymaga indywidualnego podejścia w dobieraniu akcesoriów. Jednak każdy kot, bez względu na wiek czy rasę, ma wpisane w swoją kocią naturę instynktowne drapanie. Jeśli chcemy zachować w naszym domu wszystkie meble w całości, odpowiednio należy dobrać duży drapak dla kota, który zaspokoi jego wszystkie instynktowne potrzeby. Wybierając idealny drapak dla kota, warto zacząć od uważnej obserwacji jego codziennych zachowań. To dzięki nim, będziemy mogli zdecydować, jaki drapak dla kota będzie najlepszy – wysoki czy niski, z licznymi półeczkami czy z jedną dużą? Prawidłowo dobrany drapak pozwoli kotu zaspokoić potrzeby behawioralne i stać się ulubionym miejscem zabaw czy relaksu.

Stabilne i wytrzymałe drapaki dla dużych kotów

Drapaki dla dużych kotów muszą być nieco większe i dużo bardziej rozłożyste żeby mogły utrzymać ciężar kota. Muszą być dość ciężkie i dobrze wyważone, ze środkiem ciężkości zlokalizowanym blisko podłoża. Zbyt mała średnica słupa skutkuje chwiejnością, która może się przewrócić na kota. Świetnie się sprawdzą szerokie, długie półki, jednak sam drapak musi być odpowiednio wysoki. Wysokość drapaka nie może być mniejsza, niż rozstaw wyciągniętych do maksimum łap zwierzęcia. Rozłożyste drapaki dla dużych kotów pozwolą na swobodne przeskakiwanie po półeczkach czy rozciągnięcie się po drzemce. Warto pamiętać też, że drapak dla dużego kota powinien być solidnie wykonany, bowiem duży kot drapie mocniej niż mniejsze rasy. Zbyt lekkie, chwiejne drapaki nie wytrzymają pod naporem bardziej okazałych kotów. Duże drapaki dla kota mogą zawierać różnego rodzaju półki, budki, domki czy drabinki, które z reguły sprawiają mnóstwo frajdy i większym i mniejszym kotom. Ważne, by drapak niezależnie od sposobu ułożenia stref w swoim obrębie, był dostatecznie stabilny dla cięższego kota.

Stylowe duże drapaki dla kota w ofercie Parrot Planet!

W ofercie sklepu Parrot Planet znajdziesz wyjątkowe drapaki od Canadian Cat. Wytrzymałe i stabilne drapaki dla Twojego kota. Koty szczególnie dużych i ciężkich ras dzięki wielkiej ofercie odnajdą swoje idealne miejsce na drzemkę i relaks!FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium