• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Producenci

Papugi amazonki to popularne ptaki domowe, które urzekają pięknym upierzeniem, inteligencją i zdolnościami do powtarzania słów oraz dźwięków. Amazonki wymagają codziennej uwagi, interakcji i środowiska, by zachować dobre zdrowie i samopoczucie, więc decyzja o ich zakupie zawsze powinna być starannie przemyślana.

Papuga amazonka na sprzedaż tylko od doświadczonego hodowcy

Jeśli należycie do grona osób, które interesuje papuga amazonka na sprzedaż, lepiej trafić nie mogliście. Jako największy sklep internetowy w Polsce dla papug, dysponujemy nie tylko licznymi akcesoriami, karmą i zabawkami dla tych ptaków, ale także poradami dotyczącymi wyboru sprawdzonej i cenionej hodowli. Tym, których interesują amazonki, kakadu czy papugi ary na sprzedaż, polecić możemy najwyższej jakości pokarm własnej marki Premium Parrot Food, atrakcyjne zabawki i sprawdzone hodowle.

U nas możecie zaopatrzyć się w trwale i bezpieczne klatki dla ptaków, niezbędne witaminy i akcesoria oraz dowiedzieć się, z jakiej hodowli wziąć amazonki, żako lub papugi barwinki na sprzedaż. Papugi amazonki na sprzedaż, pochodzące z przypadkowych hodowli mogą być słabe i chorowite, dlatego warto kupić ptaki wyłącznie u doświadczonych hodowców. Ci, których polecamy, z całą pewnością zasługują na uznanie, bowiem posiadają nie tylko odpowiednią wiedzę na temat papug, ale też mają do nich serce i słabość. Wszystkie papugi amazonki, papugi  kakadu na sprzedaż, ary czy żako, które pochodzą z renomowanych hodowli, jakie Wam polecamy, są zdrowe, zadbane i pozbawione groźnych chorób czy wirusów.

 

Czytaj więcej

Papugi amazonki na sprzedaż – co warto wiedzieć przed zakupem tych wspaniałych ptaków?

Amazonki to niezwykle towarzyskie ptaki wymagające uwagi i czasu, dlatego zawsze trzeba dokładnie przemyśleć ich zakup. Ignorowanie potrzeb społecznych tych ptaków może prowadzić do problemów behawioralnych, więc trzeba być gotowym na codzienną interakcję i zabawę z tymi papugami. Dzięki naszej pomocy wybierzecie nie tylko zdrowe, ale i socjalizowane papugi amazonki, które będą doskonałymi towarzyszami na wiele lat.

Tym, których interesują papugi piony na sprzedaż, także możemy zaproponować cenione i uznane hodowle oraz wiele różnorodnych zabawek, akcesoriów i pokarmów dla papug. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się doskonałą jakością, więc Wasze pupile będą należycie zaopiekowane, dożywając długich lat w świetnej formie i kondycji. Sprawdźcie, z jakiej hodowli najlepiej wybrać amazonki czy papugi żako na sprzedaż, by cieszyć się długimi latami ich wspaniałym towarzystwem.

Dlaczego warto skorzystać z usług Parrot Planet?

Oferujemy Wam nie tylko wszystko, co potrzebne do opieki nad Waszymi pierzastymi przyjaciółmi, ale także wiele dodatkowych źródeł wiedzy, takich jak:

  • książka: „Poradnik Początkującego Papuziarza” - niezbędna lektura dla każdego, kto chce mieć papugę lub już ją ma. Zawiera mnóstwo praktycznych porad i ciekawostek o papugach.
  • kanał na YouTube: „ParrotPlanet_pl” - z opublikowanych filmów dowiecie się, jak wygląda życie z papugami na co dzień. Na naszym kanale znajdziecie filmy o opiece, zabawie i nauce, a także o zachowaniu i potrzebach papug.
  • blog - tutaj znajdziecie aktualne i przydatne informacje o hodowli i opiece. Dowiedzcie się, jak dbać o zdrowie, żywienie, socjalizację i zabawę Waszych pierzastych pupili.
  • konsultacje behawioralne - jeśli macie problem z zachowaniem swojej papugi, skorzystajcie z naszej profesjonalnej pomocy. Ada Włoch pomoże Wam zdiagnozować i rozwiązać problem, a także poprawić relację z Waszą papugą.

 

FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium