• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Producenci
Promocje
 

Papugi to ptaki z delikatnymi układami pokarmowymi, których funkcjonowanie można łatwo zakłócić niewłaściwą dietą i brakiem witamin. Probiotyki dla papug są bardzo pomocne w utrzymaniu zdrowej równowagi mikroflory jelitowej, bo poprawiają ogólny stan zdrowia ptaka. Probiotyk dla papug może być stosowany w okresach pierzenia, zwiększonego ryzyka na stres czy profilaktycznie w celu wzmocnienia organizmu.

Czytaj więcej

Naturalny probiotyk dla papug

To, że probiotyki dla ptaków działają bardzo korzystnie na ich układ pokarmowy jest pewne, ale nie wszystkie probiotyki są polecane przez lekarzy weterynarii. Warto wybierać naturalny probiotyk dla papug dostarczający korzystnych bakterii pomagających utrzymać zdrową mikroflorę jelitową papug. Probiotyki dla papug o naturalnym skaldzie, jak te z naszego sklepu internetowego probiotyki Avi Culture 2 Plus nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów i substancji chemicznych, które mogłyby być szkodliwe dla zdrowia Waszych papug.

Naturalne probiotyki dla papug, które znajdziecie w ofercie naszego sklepu internetowego to najlepsze i najbardziej skuteczne probiotyki pozbawione syntetycznych witamin, wypełniaczy czy sztucznych barwników i aromatów. Nasze produkty polecane są przez lekarzy weterynarii na całym świecie jako środek wzmacniający organizm, stosowany w okresie pierzenia czy zwiększonego ryzyka na stres. Probiotyki dla papug, jakie posiadamy, dedykowane są każdej papudze niezależnie od jej rozmiaru, więc jeśli szukacie skutecznych, wartościowych i bezpiecznych preparatów dla swoich pierzastych przyjaciół, nasze probiotyki idealnie się w tej roli sprawdzą.

Probiotyki dla papug gwarancja ich zdrowia i doskonałego samopoczucia każdego dnia

Probiotyki pozytywnie wpływają nie tylko na układ pokarmowy papug, ale i ogólny ich stan zdrowia. Te, które dostępne są w naszym sklepie internetowym wspomagają trawienie, dzięki czemu ptaki lepiej przyswajają składniki odżywcze z pożywienia. Zdrowy układ pokarmowy wpływa na ogólną odporność organizmu, wiec warto podawać probiotyk dla papug, który Wam oferujemy i cieszyć się świetną kondycją i zdrowiem swoich ukochanych ptaków.

Aby Wasze papugi przez długie lata były zdrowe, żywiołowe i chętne do aktywności, dobrze jest zadbać o ich dietę, suplementację i należyte funkcjonowanie układu pokarmowego. Witaminy Nekton z naszego sklepu, których marki jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce, pozytywnie wpływają na tkankę nerwową i optymalizują regulacje białka, tłuszczów i węglowodanów. Zarówno witaminy, jak i nasze probiotyki wyróżniają się najwyższą jakością, dzięki czemu bez obaw możecie je podawać swoim papugom.

Jako największy sklep internetowy w Polsce, dedykowany papugom, dysponujemy bogatym i zróżnicowanym asortymentem. Cenne dla zdrowia ptaków probiotyki i witaminy to tylko jedne z wielu produktów, jakie posiadamy. U nas znajdziecie także wysokiej jakości karmę marki własnej Premium Parrot Food, wapń dla papug i minerały, liczne akcesoria i zabawki. To, że prawie 90% asortymentu posiadamy w wyłącznej dystrybucji na terenie naszego kraju,  gwarantuje  najniższe ceny i najlepszą jakość naszych produktów.

FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium