• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Producenci
Promocje

Miło nam poinformować, iż jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę firmy Litter Robot.

Litter Robot to automatyczna samoczyszcząca się kuweta WIFI dla kota, która zapewni higienę bez udziału człowieka. Litter Robot dzięki czujnikowi ruchu i wagi sam rozpozna, kiedy kot wyjdzie z kuwety, po czym automatycznie rozpocznie czyszczenie, oddzielając brudny żwirek od czystego i usuwając nieczystości do specjalnej szuflady.

Automatyczna kuweta dla kota

Urządzenie sprawi, że wszelkie nieczystości i nieprzyjemne zapachy znikną – zanieczyszczony żwirek w procesie oczyszczania jest oddzielany specjalnym sitkiem od czystego. Następnie nieczystości za pomocą tunelu spadają do pojemnika u podstawy urządzenia. W pojemniku znajduje się filtr z naturalnego karbonitu, który neutralizuje zapach i unieszkodliwia bakterie. Jeden filtr bez problemu wystarczy na miesięczną ochronę kuwety. Pomieszczenie, w którym znajduje się urządzenie, pozostanie czyste i bez nieprzyjemnego zapachu.

Automatyczna kuweta dla kota zawiera czujnik ruchu, który jest gwarancją bezpieczeństwa. Rejestruje on ruch oraz zmianę wagi w komorze urządzenia, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w korzystaniu.

Kuweta samoczyszcząca to higieniczne rozwiązanie

Automatyczna kuweta efektywnie eliminuje nieczystości. Jeśli pojemnik na odpady wewnątrz urządzenia jest napełniony, podświetlana dioda poinformuje o konieczności wymiany worka. Wystarczy tylko wysunąć pojemnik w dolnej części kuwety, wyjąć worek z nieczystościami i wyrzucić go. Bez nieprzyjemnego kontaktu z zanieczyszczeniami. Automatyczna kuweta dla kota Litter Robot III to absolutna czystość i brak porozsypywanego żwirku, a co za tym idzie brak konieczności sprzątania. Urządzenie zrobi to samodzielnie, bez waszego udziału, dodatkowo całkowicie niwelując nieprzyjemny zapach.

Poznaj kuwety samoczyszczące dla kota z naszej oferty

Kuweta samoczyszcząca to idealne rozwiązanie. Pomieszczenie, w którym zostanie postawiona, będzie schludne, czyste i pachnące. Sprawdź wyjątkową ofertę i zapoznaj się z automatycznymi kuwetami dla kota w naszym sklepie!

FILTRUJ / SORTUJ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium