Oczywiście, decydując się na hodowlę egzotycznego ptaka nigdy nie jesteśmy w stanie zapewnić mu warunków takich, jakie miałby w swoim naturalnym środowisku. Możemy jednak postarać się zagwarantować mu warunki, w których będzie czuł się komfortowo, bezpiecznie i swobodnie. Podstawą wyposażenia zarówno profesjonalnego hodowcy, jak i amatorskiego miłośnika egzotycznych stworzeń jest oczywiście klatka dla papugi.

Nasz sklep internetowy odpowiada na potrzeby i oczekiwania osób, które przygotowują się do kupna skrzydlatych towarzyszy z różnych gatunków. W asortymencie posiadamy klatki dla papug dużych, takich jak ara czy kakadu, oraz dla małych gatunków – papużki falistej czy nierozłączki. Współpracujemy z uznanymi i renomowanymi na rynku producentami akcesoriów hodowlanych, takimi jak Deli i Montana, dzięki czemu każdy z Państwa ma pewność, że w naszym sklepie internetowym znajdzie to, czego potrzebuje.

Wysyłka klatek


24-48h - gdy klatka znajduje się w magazynie

do 3 tyg - gdy klatka jest dostępna w magazynie centralnym w europie (zazwyczaj transport trwa ok. 7-14 dni, ale zastrzegamy możliwość maksymalnego czasu oczekiwania do 21 dni)

ok. 3 miesiące - gdy klatkę zamawiamy bezpośrednio w fabryce ( jest to czas produkcji, oraz przypłynięcia kontenera)

Klatka dla papug Montana Sydney II XXL ciemna Klatka dla papug Montana Sydney II XXL ciemna
Producent: Montana Cages
Cena: 2 799,00 zł
zobacz więcej

Tel: 500 802 102 | Email: sklep@parrotplanet.pl

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl