• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl

Opis

LavvieBot S Robotic Litter box - samoczyszcząca się kuweta monitorująca zdrowie kota

  • Najbardziej zaawansowana samoczyszcząca się kuweta na rynku
  • The Lavviebot S sama się czyści i automatycznie sama się uzupełnia w żwirek
  • PurrSong App umożliwia monitorowanie zdrowia kotów w czasie rzeczywistym
  • czyszczenie odbywa się TYLKO RAZ NA 2 lub 3 TYGODNIE (dane dot.1 kota)
  • Nie wydobywa się z niej żaden zapach, więc pomieszczenia pozostają  świeże i pachnące 
  • Zasobnik o pojemności 6,5 litra!

Przedstawiamy Państwu rewolucyjną, robotyczną, samoczyszczącą się kuwetę LavvieBot S, która automatycznie czyści się, sama uzupełnia żwirek a dodatkowo kontroluje nieprzyjemne zapachy za pomocą naturalnego dezodorantu żelowego, dzięki czemu Ty możesz się zrelaksować, a LavvieBot S zajmie się w tym czasie utrzymaniem czystości i świeżości w Twoim domu. A co najważniejsze kuweta monitoruje zdrowie układu moczowego wszystkich kotów!

LavvieBot S jest najbezpieczniejszym i najbardziej innowacyjnym automatycznym, samoczyszczącym się kuwetą na rynku.

LavvieBot S Robotic Litter box (EU)

Kiedy kot załatwi już swoje potrzeby w kuwecie LavvieBot S, automatycznie rozpoczyna ona sprzątanie po upływie wybranego przez użytkownika czasu pomiędzy 15 a 90 minut.

LavvieBot S Robotic Litter box (EU)

Ponadto, LavvieBot S wykorzystuje nietoksyczny, nieprzywierający materiał na dnie tacy, aby zawsze utrzymywać się w higienicznej czystości.

Auto-Cleans & Auto-Refills

Robotyczny kuweta LavvieBot S nie tylko oddziela zanieczyszczenia od żwirku po opuszczeniu jej przez kota. Napełnia się on również samoczynnie usuwając konieczność uzupełniania go przez opiekuna aż do 3 tygodni!

LavvieBot S Robotic Litter box (EU)

Kuweta posiada 6,5L dodatkowego miejsca do przechowywania odpadków po sprzątaniu, utrzymując cały czas świeżość i higienę dla Ciebie i Twojego kota.

Bezpieczeństwo gwarantowane

Przyciski LavvieBota S są zaprojektowane w sposób uniemożliwiający kotom wciśnięcie ich. Robot posiada również 3 oddzielne czujniki, które rozpoznają każdego kota i zapewniają mu bezpieczeństwo. Do środka robota LavvieBota można również łatwo dostać się za pomocą wygodnych drzwi bocznych.

LavvieBot S Robotic Litter box (EU)

Gdyby kot wszedł w trakcie cyklu automatycznego czyszczenia, bardzo czuły przedni czujnik podczerwieni LavvieBot S wykryłby jego wejście i natychmiast w bardzo bezpieczny dla kota sposób zakończyłby czyszczenie.

Dla osób zainteresowanych normami bezpieczeństwa, wszystkie materiały i substancje LavvieBot S są zgodne z dyrektywą RoHS (Restriction of Hazardous Substance Directive).

Dla kogo jest kuweta LavvieBot S?

LavvieBot S może być używany przez prawie wszystkie rodzaje kotów, z wyjątkiem naturalnie dużych ras, takich jak Maine Coons i koty rasy Savannah.

LavvieBot S Robotic Litter box (EU)

Efektywne wykorzystanie przestrzeni i świetny wygląd

Minimalistyczna konstrukcja LavvieBot S jest dopasowana tak, aby zajmowała mało miejsca i wizualnie zazębiała się z każdym otoczeniem. Jej kwadratowe krawędzie minimalizują martwą przestrzeń, dopasowując się do każdego zakamarka wokół domu. Posiada również płaski blat, dzięki czemu lekkie przedmioty mogą być bezpiecznie umieszczone na górze. Jej starannie przemyślany, estetyczny design jest utrzymany w eleganckiej bieli, dzięki czemu pasuje do wszystkiego w Twoim domu.

LavvieBot S Robotic Litter box (EU)

Wymiary kuwety LavvieBot S są wystarczająco przestronne, aby zapewnić kotom komfort. Kuweta zawiera do 5 litrów pojemności, co stanowi ponad 50% więcej niż inne kuwety automatyczne.

Łatwa konserwacja

LavvieBot S musi być czyszczony tylko co 2-3 tygodnie (dla jednego kota domowego), jest to ponad dwa razy dłużej niż w przypadku innych kuwet automatycznych. Po opuszczeniu kuwety przez kota, separator wyciąga odpady do szuflady w wybranym przez Ciebie odstępie czasu (od 15 minut do 90 minut).

 

LavvieBot S Robotic Litter box (EU)

Robotyczna kuweta LavvieBot S oferuje solidny system przesiewania. Skupiając siłę obrotową silnika na separatorze, mechanizm LavvieBot S wykazuje wyjątkową zdolność czyszczącą, zapobiegając pęknięciom i utrzymując jednocześnie zaskakująco niski poziom hałasu. W przypadku Lavviebot S zaleca się stosowanie standardowych żwirków.

LavvieBot S Robotic Litter box (EU)

Szuflada na odpady LavvieBot S jest wystarczająco duża, aby zebrać odpady na mokoło  3 tygodnie (dla jednego kota). Aby ją opróżnić, wystarczy wyrzucić napełniony i zamknięty plastikowy worek na śmieci, a następnie włożyć do szuflady nowy, czysty worek, dzięki czemu LavvieBot S będzie mógł zbierać odpady przez kolejne 3 tygodnie.

Życie wolne od śmieci

Specjalnie zaprojektowane wejście LavvieBot S pomaga utrzymać Twój dom wolny od śmieci, ponieważ nie ma wypadających resztek żwirku.

Bezzapachowy

LavvieBot S skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach poprzez swój dezodorant żelowy. Dezodorant absorbuje do 93,9% amoniaku.

LavvieBot S Robotic Litter box (EU)

Właściciele cieszą się długą żywotnością dezodorantu, ponieważ należy go wymieniać tylko raz na dwa miesiące (jego trwałość może się różnić w zależności od wilgotności i temperatury w pomieszczeniu, w którym przebywa). LavvieBot S pozostanie wolny od zapachu i utrzyma przyjemne środowisko zarówno dla Ciebie jak i Twojego kota.

Bezpieczna i łatwa adaptacja

Nawet jeśli Twój kot jest początkowo ostrożny w załatwianiu swoich potrzeb do kuwety, potrzeba jest zazwyczaj tylko kilku dni na przystosowanie się do nowego środowiska. Po okresie adaptacji, Twój kot uzna ją za bezpieczne miejsce do wejścia i korzystania z niej.

LavvieBot S Robotic Litter box (EU)

To access the inside of the LavvieBot S, simply press the 'Empty' button to open the side door and take out the detached litter tray.

Intuitive UI/UX & App

LavvieBot S's notification panel is designed for intuitive control and easy navigation.

LavvieBot S Robotic Litter box (EU)

Z aplikacją PurrSong możesz naprawdę cieszyć się życiem bez konieczności sprzątania , monitorując zarazem zdrowie swojego kota:

  • Monitors Litter & Waste Levels: LavvieBot S na bieżąco informuje Cię o poziomie śmieci i odpadów w aplikacji "PurrSong" (dostępnej za darmo w App Store i Google Play)
  • Monitors Litter Box Usage: Aplikacja "PurrSong" śledzi częstotliwość i długość, z jaką Twój kot używa LavvieBot S, dzięki czemu zawsze możesz być na bieżąco z jego zdrowiem. LavvieBot S może także rozpoznać każdego kota przebywającego w domu z osobnaLavvieBot S Robotic Litter box (EU)

90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli Ty lub Twoje koty nie jesteście w pełni zadowolone z produktu, z jakiegokolwiek powodu, możecie po prostu zwróć urządzenie w ciągu 90 dni od jego otrzymania, aby otrzymać zwrot pieniędzy za produkt. Prosimy o zwrócenie uwagi na następujące warunki:

Produkt musi być zwrócony w oryginalnym pudełku z wszystkimi akcesoriami.

Koszty przesyłki zwrotnej produktu leżą po stronie klienta.

Gwarancja 24-miesięczna

Automatyczna kuweta LavvieBot S to rozwiązanie typu "wszystko w jednym" dla kotów! Posiada 24-miesięczną gwarancję, która gwarantuje naprawę lub wymianę kuwety w przypadku usterki spowodowanej problemem produkcyjnym. Po udzieleniu gwarancji przez producenta, produkt będzie następnie obsługiwany przez nasz zespół wsparcia technicznego.

Specyfikacja:


Na jedną kuwetę polecić maksymalnie dwa koty 
Doskonale sprawdza się u kotów 4,5-22 kg (może być używany przez większość ras kotów z wyjątkiem Maine Coons i Savannah Cats).
Poziom hałasu: 26,5dB (podobny do szeptu)
Napięcie znamionowe:110~240V, 50~60Hz
Moc: 18W

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

Często kupowane razem
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium