• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl

Opis

Vetafarm NeoCare - Pokarm do ręcznego karmienia piskląt 450g


Pokarm Vetafarm NeoCare jest zbilansowaną karmą weterynaryjną i został specjalnie przygotowany techniką ekstruzji ugotowanej dla najwyższego bezpieczeństwa i zwiększonej strawności. Zawiera Probotic, aby wzmacniać zdrową florę jelitową. Zawiera środki wstępnego trawienia, które zwiększają wydajność jelit i zapewniają maksymalne wchłanianie składników odżywczych. Naukowo zbilansowany, aby zapewnić precyzyjne żywienie papug. Zawiera wszystkie niezbędne witaminy, minerały, wapń i aminokwasy do wzrostu kości, funkcjonowania organów i silnego rozwoju piór.

Polecany dla:
wszystkich papug jako kompletna formuła odchowu ręcznego. Nadaje się do stosowania od wyklucia do odsadzenia.

Może być stosowany z:
Neocare nie powinien być stosowany z żadnym innym suplementem, chyba że zaleci to lekarz weterynarii. Neocare jest zbilansowaną karmą weterynaryjną, mieszanie innych pokarmów lub suplementów rozcieńczy odżywianie i zaburzy równowagę w diecie młodych ptaków. W przypadku karmienia ręcznego po wykluciu, należy podawać preparat elektrolitowy przez pierwsze 24 godziny lub do momentu, gdy ptak przejdzie pierwszy opad. Neocare jest następnie podawany w płynnej konsystencji i zagęszczany przez kilka dni.

WSKAZÓWKI

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, jeśli chcesz odnieść sukces z ręcznie wychowanymi młodymi.

Rozpoczęcie karmienia piskląt karmą Neocare lub karmą do odchowu rcznego:
Aby uzyskać najlepsze wyniki, zawsze zaczynaj od bardzo płynnej mieszanki. Dodaj 2 małe płaskie miarki (miarkę zamkniętą w opakowaniu) preparatu do pojemnika lub filiżanki, następnie dodaj jedną dużą i jedną małą miarkę wrzącej wody. Dokładnie mieszaj przez 30 sekund lub do uzyskania jednolitej konsystencji (jak gęste mleko). Sprawdź temperaturę pokarmu. 

Mieszanie zwykłej formuły:
Dodaj jedną dużą miarkę mieszanki do pojemnika lub filiżanki, a następnie dodaj jedną dużą miarkę wrzącej wody. Dokładnie mieszaj przez 30 sekund, aż utworzy się gęsta, jednorodna konsystencja. Dodaj kolejne 3 małe miarki chłodnej wody i mieszaj przez kolejne 2 minuty lub do uzyskania jednolitej konsystencji. Sprawdź temperaturę pokarmu.

Temperatura:
Temperatura pokarmu podawanego pisklętom (niezależnie od wieku) powinna wynosić 36-38ºC. Temperatura wyższa niż 43ºC nie może być podane dla ptaka ponieważ może nastąpić poparzenie, niższa niż 34ºC spowoduje problemy z trawieniem. Ważne jest, aby NIE używać kuchenki mikrofalowej do podgrzewania mieszanki.

Częstotliwość i ilość karmienia:
Wiek i gatunek papug wpływa na ilość i częstotliwość karmienia. Przed rozpoczęciem karmienia należy dokładnie zapoznać się z wymaganiami poszczególnych gatunków. Z reguły ostatnie karmienie w ciągu dnia powinno odbywać się późno w nocy około 22-23:00, a następne wcześnie rano około 5-6 rano. Ważne jest, aby pamiętać, że przy pierwszym karmieniu w ciągu dnia wole powinno być całkowicie puste. 

Świeża karma : Należy podawać tylko świeży pokarm. NIE należy przechowywać gotowej mieszanki do późniejszego użycia.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

Często kupowane razem
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium