Opis
Paluszki z Warzywami - Przekąska dla wszystkich papug - Zdrowa i smaczna
Paluszki z Warzywami to idealna przekąska dla Twojej papugi. Te pyszne paluszki są obsypane warzywną posypką, która dostarcza zdrowych składników i doskonałego smaku dla Twojego pierzaka.
Polecamy paluszki z warzywami dla wszystkich papug, niezależnie od ich rozmiaru czy gatunku. Papużki faliste, nimfy, barwinki, białobrzuszki, amazonki, kakadu, żako, ary i wiele innych papug będą cieszyć się tą smaczną i pożywną przekąską.
Paluszki z warzywami są wykonane z wysokiej jakości składników, takich jak jeżówka, marchewka, nagietek, pasternak, pietruszka i hibiskus. Zapewniają one nie tylko smakowitą ucztę, ale także dostarczają niezbędnych składników odżywczych dla zdrowia Twojego pupila.
Długość paluszków wynosi około 20 cm, co czyni je idealnym rozmiarem dla papug różnych rozmiarów. Twój pióropusz będzie cieszyć się chrupiącymi i smacznymi paluszkami, które są zarówno zdrowe, jak i satysfakcjonujące.
Zapewnij swojej papudze zdrową i smaczną przekąskę dzięki Paluszkom z Warzywami. Ich bogaty skład i doskonały smak sprawią, że Twoja papuga będzie miała przyjemność delektować się tym pysznym smakołykiem
No to chrup!
Skład: Jeżówka, marchewka, nagietek, pasternak, pietruszka, hibiskus.
Polecamy dla: wszystkich papug niezależnie od rozmiaru, czy wielkości takich jak: papużki faliste, nimfy, barwinki, białobrzuszki,
amazonki, kakadu, żako, ary, czy inne.
Długość: ok. 20cm
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie