

Opis
Frutin - Płynna karma uzupełniająca dla wszystkich rodzajów ptaków i kleik do własnego wyrobu kolb i pokarmu.
Po utwardzeniu Frutin 'skleja' karmę w proszku lub ziarnie w gotowy produkt. Można go używać do własnej produkcji kolb lub 'jagódek' na podobieństwo Lafeber'a.
Frutin zawiera różne cukry pochodzenia biologicznego.
Frutin ma wysoką zawartość węglowodanów. Zapewnia to dodatkową energię w hodowli, podróży i linieniu.
Frutin jest wzbogacony w wodę kokosową. Chociaż woda kokosowa jest prawie beztłuszczowa, zawiera kwasy tłuszczowe ważne dla przewodu pokarmowego, takie jak kwas laurynowy.
Frutin zawiera mieszankę owoców tropikalnych i lokalnych (ananas, jabłko, morela, jeżyna, truskawka, grejpfrut, jagoda, malina, porzeczka, wiśnia, papaja, brzoskwinia, pomarańcza). Owoce z ich różnorodnymi substancjami życiowymi zapewniają bardziej zróżnicowaną dietę.
Frutin zwiększa zaopatrzenie w minerały, dodając wapń o wysokiej dostępności.
Ze względu na wysoką zdolność wiązania („efekt klejenia”) Frutin redukuje straty składników pokarmowych.
Stosowanie:
Frutin można podawać przez cały rok. Ze względu na dobrą rozpuszczalność w wodzie możliwe jest również podawanie Frutin przez mikstury. U ptaków ten sposób podawania ma sens w hodowli lub wystawach.
Dawkowanie:
Ziarno lub żywność zarodkowa: 8-10 ml / kg ziarna
Miękka lub odchowująca karma: 20-30 ml / kg ziarna
W miksturach: około 20 ml / l wody pitnej
Zawartość łyżki odpowiada 8-10 ml frutiny.
Ważne: Butelkę należy przechowywać w lodówce po otwarciu i zużyć w ciągu sześciu miesięcy.
Skład: cukier, cykoria w proszku,owoce w proszku (ananas, jabłko, morela, jeżyna, truskawka, grejpfrut, jagoda, malina, porzeczka, wiśnia, papaja, brzoskwinia, pomarańcza) ,woda, woda kokosowa i wapno, wilgotność 30%
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie