• google translate
  do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl

Opis

Litter Robot III - Automatyczna kuweta WIFI samoczyszcząca dla kota Ciemna

Jesteśmy wyłącznym polskim dystrybutorem kuwet Litter Robot Open Air.

* Connect Umożliwia monitorowanie użycia kuwety kota i zdalną zmianę ustawień,
* Kompatybilny z urządzeniami mobilnymi Apple i Android

Litter Robot - to automatycznie samoczyszcząca się kuweta WIFI dla kota, która zapewni higienę, bez waszego udziału.

Litter Robot dzięki czujnikowi ruchu i wagi, sam rozpozna kiedy kot wyjdzie z kuwety, po czym automatycznie rozpocznie oczyszczanie kuwety oddzielając brudny żwirek od czystego i usuwając nieczystości do specjalnej szuflady .

Dzięki Litter Robot pozbędziesz się nieprzyjemnego obowiązku czyszczenia kuwety, a wbudowany filtr węglowy zniweluje nieprzyjemny zapach ograniczając rozwój bakterii.

Najważniejsze zalety produktu to:

 • 100% higieny - kuweta dla kotów Litter Robot III, to absolutna czystość i brak porozsypywanego żwirku a co za tym idzie brak konieczności sprzątania. Urządzenie zrobi to samodzielnie, bez waszego udziału, dodatkowo całkowicie zniweluje nieprzyjemny zapach. Pozostanie zatem więcej czasu na cieszenie się  świeżością I czystością w waszym domu.
 • Monitorowanie użycia kuwety kota i zdalna zmiana ustawień
 • Urządzenie sprawi, że wszelkie nieczystości i nieprzyjemne zapachy znikną – Zanieczyszczony żwirek w procesie czyszczenia jest oddzielany specjalnym sitem od czystego. Następnie nieczystości za pomocą  tunelu spadną do pojemnika u podstawy urządzenia. W pojemniku znajduje się filtr z naturalnego karbonitu, który zneutralizuje zapach i unieszkodliwi bakterie. Jest to wyjątkowo delikatne i efektywne rozwiązanie, gdyż karbonit używa się na przykład do czyszczenia i filtrowania słabej jakości wody. Jeden filtr bez problemu wystarczy na miesięczną ochronę kuwety. Pomieszczenie, w którym znajduje się urządzenie pozostanie czyste i bez nieprzyjemnego zapachu.
 • Prosta obsługa - Poszczególne części kuwety są łatwe w montażu. Natomiast wszystkie funkcje kontrolowane są za pomocą przezroczystych  przycisków. Dodatkowo urządzenie informuje np. o konieczności wyjęcia worka z nieczystościami za pomocą podświetlanych punktów na panelu obsługi.
 • Czujnik ruchu - jest gwarancją bezpieczeństwa, czeka aż Was pupil usadowi się wewnątrz kuwety. Rejestruje ruch oraz zmianę wagi w komorze urządzenia, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w korzystaniu z niego. W przypadku gdy twój kot wyjdzie z kuwety, a następnie ponownie do niej wejdzie urządzenie zarejestruje wahanie masy i zatrzyma się. W celu bezpiecznego użytkowania kot musi ważyć powyżej 2,5 kg.
 • Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi rodzajami suchych żwirków.
 • Tryb oszczędności zużycia - Litter Robot daje możliwość ustawienia trybu oszczędność, który trwa 8 godzin, w każdych 24 godzinach użycia. Tryb ekonomiczny jest opcjonalny.
 • Efektywnie eliminuje odpady - Jeśli pojemnik na odpady wewnątrz urządzenia jest napełniony, podświetlana dioda na urządzeniu poinformuje Cię o tym. Wystarczy tylko wysunąć pojemnik w dolnej części kuwety oraz wyjąć worek z nieczystościami i wyrzucić go. Gotowe! Bez nieprzyjemnego kontaktu z nieczystościami.
 • Opcja podświetlenia, gdy jest ciemno -  Przyjemne niebieskie światło oświetli urządzenie i wpasuje się w otoczenie.
 • Litter Robot III posiada dwie możliwości zasilania - baterie, działa na 12VDC o pojemności 1.3 Amp, którą należy umieścić na spodzie urządzenia lub zasilacz do podłączenia kuwety do prądu.
 • Podgląd  poziom żwirku w urządzeniu - Samoczyszcząca się toaleta dysponuje widoczną linią, która daje jasną informacje o ilości potrzebnego żwirku (około 4 kg). Zawsze będziecie widzieć czy należy uzupełnić jego stan. Przy standardowym użytkowaniu zalecane jest kontrolowanie raz w tygodniu.

Litter-Robot 3 Wymiary:

Wysokość: 74,9 cm

Szerokość: 68,6 cm

Głębokość: 68,6 cm

Waga: 10,8kg

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=6SdfJZU7GlQ&feature=youtu.be

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (1)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

13 grudnia 2023

Dobre I

Często kupowane razem
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium