• google translate
  do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl

Opis

Relaxo Bird Pro - Urządzenie do relaksowania dla papug

Najnowsza wersja RelaxoBird PRO z maja 2020 jest już dostępna! Idealne urządzenie do zrelaksowania papugi.

Trzy największe i najnowsze zmiany w modelu Relaxopet Bird PRO to:

 1. NOISE-MOTION - Nowy, innowacyjny system NOISE-MOTION w wersji PRO monitoruje otoczenie podczas nieobecności właściciela zwierzęcia za pomocą DUAL mikrofonów, a po wykryciu stresorów urządzenie włącza się na 30 minut. Gdy ptak się uspokoi, urządzenie automatycznie powróci do trybu monitorowania i czuwania.
 2. PRO-TIMER - do wyboru 2 cykle: 4 godziny lub ciągły. Tę funkcję można łączyć z funkcją NOISE-MOTION. Możesz więc na przykład pozwolić urządzeniu pracować przez 4 godziny, a następnie automatycznie przełączyć się na funkcję NOISE-MOTION w trybie gotowości, jeśli to konieczne.
 3. System wskaźników LED - Pokazuje wszystkie ustawienia, a nowy wskaźnik LED baterii miga na czerwono, wskazując w odpowiednim czasie, że urządzenie wymaga naładowania.

Relaxobird PRO od marki Relaxopet to najnowszy wynalazek w dziedzinie relaksu dla papug. RelaxoBird PRO zapewnia głęboki relaks dla niespokojnych i zestresowanych ptaków, RelaxoBird relaksuje Twojego ptaka w naturalny i przyjazny dla zwierząt sposób, bez skutków ubocznych. RelaxoBird PRO pomaga zapobiegać niepożądanym zachowaniom takim jak skubanie. RelaxoBird PRO jest łatwy w obsłudze i bezprzewodowy.

Nie mniej niż 6 lat intensywnych badań (we współpracy z lekarzami weterynarii) przeprowadzono przed wprowadzeniem RelaxoPet na rynek. W dziedzinie ptaków przeprowadzono 4,5-letnie badania nad RelaxoBird PRO, który jest w pełni skoncentrowany na poziomie dźwięku ptaka. Nowy Relaxobird PRO działa za pomocą zupełnie nowych podprogowych sekwencji dźwiękowych, które są niesłyszalne dla ludzkiego ucha. Idealny dla ptaków, które szybko cierpią na stres, lęk (separację) lub inne problemy behawioralne.

RelaxoBird PRO może pomóc w walce ze skubaniem, jeśli jest ono wynikiem stresu lub strachu. RelaxoBird PRO może pomóc w walce z krzykiem, gdy jest to efekt strachu, lęku przed separacją lub stresu. Idealny również wtedy, gdy chcesz wyjść, ale twoja papuga, zaczyna krzyczeć, gdy wychodzisz z domu. Ten Relaxopet Bird ma wbudowaną funkcję PRO timer, urządzenie pozostanie włączone przez 240 minut po aktywacji. Ale w tym przypadku można również użyć funkcji NOISE-MOTION, urządzenie włącza się wtedy automatycznie, gdy wykryje, że ptak jest zestresowany lub krzyczy. Funkcje można również łączyć.

Przykłady zastosowań RelaxoPet RelaxoBird:

- Burza 

- Fajerwerki 

- Zmiana właściciela

- Destrukcyjne zachowanie

- Niewłaściwe zachowanie

- Agresja

- Stany lęku - Lęk przed separacją 

- Nadpobudliwość 

- Zmiana otoczenia

- Zachowanie - Zaburzenia kompulsywne

 

Brak negatywnych skutków ubocznych
RelaxoBird PRO działa w pełni automatycznie, bezprzewodowo i skutecznie niezależnie od wieku Twojego ptaka, gwarantowany bez skutków ubocznych i nieporównywalny z konwencjonalną muzyką relaksacyjną dla ptaków. Zanim nastąpi obserwacja, w mózgu musi nastąpić aktywność neuronów. Ucho zwierzęcia odbiera dostrojone wibracje podprogowe i wysyła impulsy bezpośrednio do mózgu. (te podprogowe fale dźwiękowe są niewyczuwalne dla ludzi)

Dwie możliwości wyboru dźwięku
Istnieją 2 możliwości wyboru dźwięku, normalny tryb jest cichy (niesłyszalny) dla ludzi, tylko twój ptak może odbierać te podprogowe fale dźwiękowe. To dźwięk, który daje efekt odprężenia i odprężenia u ptaków. Możesz także włączyć melodię relaksacyjną dla ludzi jako dodatek do tych fal dźwiękowych (wtedy oba rodzaje dźwięków są włączone). Ta słyszalna melodia dla ludzi może być również używana jako funkcja kontrolna, aby usłyszeć, czy urządzenie jest naprawdę włączone. (bo dla ptaków aktywny dźwięk nie jest dla nas słyszalny) Ta słyszalna melodia nie musi być dla samych ptaków włączona, ale na pewno im to nie przeszkadza. Więc jeśli sam lubisz tę relaksującą melodię, możesz ją oczywiście aktywować!

SPECYFIKACJA

Wersja RelaxoBird PRO jest dostarczana w pudełku i zawiera następujące elementy:

 • Czujnik NOISE-MOTION
 • Timer PRO (4 godziny / nieograniczony)
 • Wizualny panel wyświetlacza
 • Relaks dzięki częstym falom dźwiękowym i wibracjom
 • Idealny na burze, sztuczne ognie, agresję, samotność i zmiany w środowisku.
 • Płynna regulacja głośności
 • Odtwarzalne dźwięki słyszalne i niesłyszalne
 • Akumulator litowo-jonowy do ładowania - bez irytującego kabla!
 • Zasięg do 5 metrów w pomieszczeniach i 3 metry na zewnątrz.
 • Żywotność baterii jest dłuższa niż 12 godzin.
Standardowa 12-miesięczna gwarancja

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

Często kupowane razem
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium