• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl

Opis

F10 - Germicidal Barrier Ointment - maść baketrobójcza 25g

F10 Germicidal Barrier to Maść BAKTERIOBÓJCZA  o szerokim spektrum działania, skuteczna przeciwko szerokiej gamie bakterii, grzybów, wirusów i zarodników. Substancje czynne F10 umieszczone zostały w łatwym do zastosowania preparacie zawierającym emolienty lanoliny i gliceryny, które pomagają utrzymać i przywrócić żywotność skóry oraz pomagają przylgnąć maści do powierzchni skóry, tworząc skuteczną barierę przeciwdrobnoustrojową. 

Jest idealny jako aplikacja do leczenia miejscowego i zapobiegania ponownemu zakażeniu w wielu sytuacjach klinicznych, samodzielnie lub w połączeniu z powiązanymi terapiami. Wykazano, że maść przeciw bakteriobójczej barierze F10 utrzymuje 100% resztkowego działania po 5 dniach.


Powierzchowne zmiany skórne, oparzenia i otwarte lub zanieczyszczone rany: W razie potrzeby najpierw oczyść i przepłucz zmiany za pomocą F10 Antiseptic Solution. Germicidal Barrier Maść można teraz nakładać bezpośrednio. Maść barierowa jest skuteczna zarówno w przypadku powierzchownych zmian, jak i głęboko penetrujących ran. Maść można nakładac na rany, które są następnie należy owinąć jałowymi opatrunkami.

Rany skóry i zgorzeliny: Maść można stosować bezpośrednio na otwarte rany. Wykazuje ona działanie ochronne i przeciwdrobnoustrojowe, pomaga w regeneracji tkanki funkcjonalnej i zapobiega ponownemu zakażeniu.

Dostępne w tubach 25 g oraz tubach 100 g i 500 g.


Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

Często kupowane razem
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium