• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl

Opis

AVI CULTURE 2 PLUS Najlepszy, Naturalny Ptasi Probiotyk 115g

Avi Culture 2 Plus to najlepszy i najbardziej skuteczny, naturalny probiotyk dla papug o wolnych od GMO probiotykach, 14 organicznych aminokwasach i enzymach RAW.  Jeden gram Avi Culture 2 Plus gwarantuje do 5 miliardów CFU.

Produkt sprzedawany jest na świecie od 1976 z wyśmienitymi rezultatami.

Produkowany jest bez użycia sztucznych dodatków, konserwantów, wypełniaczy, syntetycznych witamin, minerałów, sztucznych barwników lub aromatów.

Posiada 3-letni okres trwałości, jeśli jest przechowywany w lodówce (zalecane) oraz 1-roczny okres przechowywania w temperaturze pokojowej.

Jest polecany przez lekarzy weterynarii na całym świecie, stosowany jest w gabinetach weterynaryjnych, oraz rekomendowany jako fantastyczne wzmocnienie organizmu ptaka w warunkach domowych, jako profilaktyka, bądź też w okresach pierzenia, czy zwiększonego ryzyka na stres.

Bardzo często polecany jest do miejsc, gdzie znajduje się większa gromada ptaków (np.ogrody zoologiczne, hotele dla ptaków, szpitale, czy też azyle) ponieważ wzmacnia on organizm i ogranicza możliwość zachorowania na wirusy przenoszone przez inne, chore osobniki.

Dawkowanie:

Avi Culture 2 plus nie można przedawkować, lecz zalecane jest, aby stosować się do poniższych informacji.

Nigdy nie należy dodawać Avi do wody. Należy posypać nim owoce, bądź inny pokarm ptaka w następujących proporcjach:

Pojedyńcze ptaki :
· Małe ptaki (zięby, kanarek, itp.) - ¼  miarki 
· Średnie ptaki (amazonki, kury, gołębie) ½ miarki
· Duże ptaki (ara, kakadu, tukany itp.) ¾ miarki
Grupy Ptaków:
· Małe ptaki - 1 łyżeczka na 100 ptaków
· Średnie ptaki - 2 łyżeczki na 100 ptaków 
· Duże ptaki - 3 łyżeczki na 100 ptaków 

Opinie o produkcie (2)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie

6 sierpnia 2018

Ten probiotyk uratował życie mojemu ptakowi choremu na aspergiliozę. Przepisał nam go lekarz weterynarii. Moja kruszyna jest już zdrowa i czuje się bardzo dobrze!!!!!!!!!!!!!!! Gdyby nie ten probiotyk pewnie byłoby marnie. Do tehjpory podaje profilaktycznie na wzmocnienie. Nie ma nic lepszego a to też jest zupełnie naturalne. Bez chemii.

10 października 2019

Ten probiotyk rzeczywiście pomaga zalecił nam go specjalista z lymecare.pl leczenie aspergilozy u papug poprzez generator plazmowy. Po nim moja papuga jest zdrowa tzn. na badaniu rtg nie ma żadnych aktywnych ognisk aspergilozy.

Często kupowane razem
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium