Odpowiednia karma dla piskląt papug to dobry start w dalszy, prawidłowy rozwój. W Parrot Planet znajdziesz szeroki wybór odpowiedniej karmy dla tych najmniejszych papug.

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
RoudyBush Formula 3 680g

RoudyBush Formula 3 680g

Producent: RoudyBush
Cena: 79,99 zł
szt.
zobacz więcej

Pokarm dla małych papug – czym karmić?

Wybierając pokarm dla piskląt papug, należy uważnie czytać skład. Odpowiednia karma dla młodych papug zaspokaja potrzeby na wszystkie niezbędne składniki odżywcze, takie jak węglowodany, białka i minerały. Wysoka kaloryczność pokarmu dla małych papug powinna zaspokajać rosnące zapotrzebowanie na energię. Optymalny poziom białka w karmie powinien zapewnić stały, niezakłócony i zdrowy przyrost masy.

Pokarm dla młodych papug miesza się z ciepłą, lecz nie gorącą wodą (38-40°C), dzięki czemu witaminy, enzymy i bakterie nie ulegają zniszczeniu. Jest to ważne, aby utrzymać wysoką jakość pokarmu.

Oferta pokarmu dla piskląt i małych papug

Dobry pokarm dla piskląt to kluczowy element życia młodej papugi. Zapewnia odpowiedni rozwój i wszystkie niezbędne składniki odżywcze potrzebne do zdrowego wzrostu. Warto zapoznać się z naszą ofertą, by dokonać świadomego wyboru karmy, która da dobry start w życie.

Poszukujesz odpowiednio zbilansowanej karmy również dla starszych skrzydlatych podopiecznych? Pokarm dla papug z oferty Parrot Planet zapewni im wszystko, czego potrzebują.

Tel: 500 802 102 | Email: sklep@parrotplanet.pl

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium