• google translate
    do kasy suma: 0,00 zł
www.parrotplanet.pl
Producenci

Odpowiednia karma dla piskląt papug to dobry start w dalszy, prawidłowy rozwój. W Parrot Planet znajdziesz szeroki wybór odpowiedniej karmy dla tych najmniejszych papug.

Karma dla piskląt i małych papug

  • promocja
  • promocja
  • promocja
NEKTON-Baby Bird - Pokarm do ręcznego karmienia piskląt 6kg

NEKTON-Baby Bird - Pokarm do ręcznego karmienia piskląt 6kg

Producent: Nekton
Cena: 293,13 zł 325,70 zł
zobacz więcej
  • promocja
RoudyBush Formula 3 680g

RoudyBush Formula 3 680g

Producent: RoudyBush
Cena: 79,99 zł
szt.
zobacz więcej

Pokarm dla małych papug – czym karmić?

Wybierając pokarm dla piskląt papug, należy uważnie czytać skład. Odpowiednia karma dla młodych papug zaspokaja potrzeby na wszystkie niezbędne składniki odżywcze, takie jak węglowodany, białka i minerały. Wysoka kaloryczność pokarmu dla małych papug powinna zaspokajać rosnące zapotrzebowanie na energię. Optymalny poziom białka w karmie powinien zapewnić stały, niezakłócony i zdrowy przyrost masy.

Pokarm dla młodych papug miesza się z ciepłą, lecz nie gorącą wodą (38-40°C), dzięki czemu witaminy, enzymy i bakterie nie ulegają zniszczeniu. Jest to ważne, aby utrzymać wysoką jakość pokarmu.

Oferta pokarmu dla piskląt i małych papug

Dobry pokarm dla piskląt to kluczowy element życia młodej papugi. Zapewnia odpowiedni rozwój i wszystkie niezbędne składniki odżywcze potrzebne do zdrowego wzrostu. Warto zapoznać się z naszą ofertą, by dokonać świadomego wyboru karmy, która da dobry start w życie.

Poszukujesz odpowiednio zbilansowanej karmy również dla starszych skrzydlatych podopiecznych? Pokarm dla papug z oferty Parrot Planet zapewni im wszystko, czego potrzebują.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium